Cvičení

Nabízím vám možnost individuálních lekcí dle vašeho výběru přímo u vás doma, studiu či firmě. Vždy vám sestavím lekci přímo na míru s ohledem na vaše přání a zdravotní stav. K dispozici mám podložky a nejrůznější pomůcky pro cvičení.

Nabízím cvičení online nebo u Vás doma

Ráda bych abyste se při cvičení cítili co nejlépe a tak nabízím možnost cvičit v prostředí, ve kterém je Vám nejlépe – u Vás doma.

Jóga

Jóga je příjemné cvičení, které pomáhá při bolestech zad i krční páteře, zpevňuje střed těla, rozvíjí rovnováhu a flexibilitu, odbourává stres, rozvíjí dech a skvěle zpevňuje postavu.

Pilates

Pilates je cvičení zaměřené na posílení svalů celého těla. Aktivují se hluboké břišní svaly a buduje se pevné, ploché břicho. Odstraňují se svalové disbalance a zlepšuje se držení těla. Navíc si vybudujeme dlouhé a štíhlé svaly.

Zdravá záda

Pomalý typ cvičení, jehož náplní je odstranění bolesti zad a krční páteře. Zaměřovat se budeme na protažení všech svalů, které mají tendenci se zkracovat a posílení všech svalů, které mají tendenci ochabovat.
Velký důraz je zde kladen na aktivaci hlubokého stabilizačního systému.

Intervalový trénink

Intervalový trénink střídá krátký velmi intenzivní trénink s chvílemi odpočinku. Tento druh zátěže je velmi efektivní při snaze zhubnout a má rychlé výsledky. Má velký vliv na zlepšení kondice a přispívá k vybudování svalové hmoty.

Funkční trénik

Funkční trénink je velmi komplexní, protože při něm zapojujeme všechny svalové skupiny, rozvíjíme jejich spolupráci a koordinaci. Posílíme hluboký stabilizační systém páteře a střed těla.

Lekce Jógy online zdarma

Srdečně Vás zvu na lekci jógy, která bude probíhat online skrze platformu ZOOM. Můžete tedy cvičit z pohodlí a bezpečí domova. Lekce je zcela ZDARMA.

Lekce jógy bude probíhat v pomalém tempu, tak aby ji zvládl i úplný začátečník. U některých pozic si můžete vybrat i z více variant, abyste mohli cvičit podle svých možností. Během lekce nejen protáhnete své celé tělo, ale zapojíte i svaly. Zaměříte se také na dech a práci s pozorností.

Co budete potřebovat?

  1. Cvičební podložku/koberec
  2. Kousek místa, cca na jeden krok na každou stranu
  3. Připojení je výhodnější přes notebook, tablet, telefon, ne přes pevný počítač. Na začátku hodiny si prosím nastavte počítač tak, abyste viděli lektorku a ona případně viděla vás. V rámci lekce budete jak stát, tak ležet, nepevný počítač vám umožní si ho dát na zem, abyste v této pozici lépe viděli.

 

Jak se připojíte?

Lekce bude probíhat skrze platformu ZOOMOdkaz na cvičení vám přijde v e-mailu po přihlášení.

Upozornění

Přihlášením k lekci účastník potvrzuje, že si je vědom svého zdravotního stavu a bere na vědomí, že se lekce účastní na vlastní odpovědnost a riziko. Cvičení je určené pro osoby bez vážnějších zdravotních komplikací. Případná zdravotní omezení (nemoc, úraz, omezenou pohyblivost, těhotenství apod.) je účastník povinný konzultovat se svým ošetřujícím lékařem a dbát jeho doporučení.

Přihláška na cvičení