Masáže

Skvělým způsobem relaxace jsou masáže. Masáže mají blahodárné účinky, člověk si při nich odpočine a zregeneruje své tělo. Nejen, že zbavují únavy a stresu, ale také uleví od bolestí zad a krční páteře.

Nabízím masáže přímo u Vás doma

Ráda bych abyste se při masáži cítili co nejlépe a tak nabízím možnost masáží certifikovaných masérek v prostředí, ve kterém je Vám nejlépe – u Vás doma.

Masáž zad a šíje

Masáž zad a šíje ulevuje od bolestí v hrudní a bederní oblasti páteře, způsobených především špatným držením těla . Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva.

Sportovní masáž

Kondičně sportovní masáž pro vytížené sportovce se silnou zátěží na svaly.

Reflexní masáž chodidel

Reflexní masáž chodidel je jednou z nejúčinnějších metod alternativní medicíny. Na chodidlech stojí nejen vaše tělo, ale také i zdraví. Reflexní masáž chodidel podpoří regeneraci orgánů, uleví vám od bolesti a nepříjemných stavů.

Lymfatická masáž

Lymfatická masáž (ruční lymfodrenáž) je velmi populární masáž pro formování těla. Pomáhá předcházet otokům, celulitidě, celkové únavě a detoxikuje organismus. Manuální lymfodrenáž je speciálně ručně prováděná masáž, která má vynikající ozdravný, relaxační, regenerativní a detoxikační účinek.